5.Rennen:
SVENSKA FODER's LOPP Svensk Travsports Montéserie
1:A PRIS 40 000 kr 2140 A
1 LENNON LEGEND v 8 Brunzell Jenny a (Per St) 2140
2 YPPERLIGE LISS v 5 Nordlöf Sandra a (Mal To) 2140
3 LOTUS LA MARC* v 8 Marsing Nicole a (Wan Te)a 2140
4 KALLE K.K. v 8 Alm Lina a (Boe Ev)a 2140
5 ROCK ME v 4 Eriksson Linda M a (Elf Mi) 2140
6 TRIM SETTING v 5 Gertsson Erica (Jon Th) 2140
7 SUPER FLICKAN s 4 Knutsson Emelie a (Joh Ni) 2140
8 LORD PHOTO v 5 Andersson Malin a (Fal Bo) 2140
9 MIDSUMMER SURPRISE s 6 Lähdekorpi Maija a (Årm Je)a 2140
10 HOT STAR* (AT) v 7 Svensson Åsa a (Lug Co) 2140
8.Rennen:
PRINT ONE LOPPET
1:A PRIS 40 000 kr 1640 A
1 PINOCCHIO H.J.* (DK) h 4 Thomsen Henrik 1640
2 ASTON MARTIN D.E. (DE) v 6 Söderström Carlos (Gra In)a 1640
3 ORGANIC VALUE v 7 Uhrberg Thomas (Rob Di) 1640
4 CLASSIC MAN h 4 Kolgjini Adrian (Kol Lu) 1640
5 NEVADA F.H.* (DK) h 6 Juul Steen (Chr BR)a 1640
6 DEFI'S HOPE v 12 Lindblad Niklas (Åke So)a 1640
7 NIMBLE D.K.* (DK) h 6 Kjaersgaard Preben 1640
8 PATER PONTUS v 7 Lövgren Joakim 1640
9 ALWOOD v 5 Takter Johnny (Läh Ka) 1640
10 ONYX KNICK v 6 Ingves Peter (Fag Ma)a 1640
11 SANSSOUCI* (AT) h 7 Haugstad Kenneth (Red Ma) 1640
12 MIDSUMMER KING v 6 Sjunnesson Jörgen (Elf Mi) 1640
lg arena
SVENSKA FODER's LOPP Svensk Travsports Montéserie
1:A PRIS 40 000 kr 2140 A
1 LENNON LEGEND v 8 Brunzell Jenny a (Per St) 2140
2 YPPERLIGE LISS v 5 Nordlöf Sandra a (Mal To) 2140
3 LOTUS LA MARC* v 8 Marsing Nicole a (Wan Te)a 2140
4 KALLE K.K. v 8 Alm Lina a (Boe Ev)a 2140
5 ROCK ME v 4 Eriksson Linda M a (Elf Mi) 2140
6 TRIM SETTING v 5 Gertsson Erica (Jon Th) 2140
7 SUPER FLICKAN s 4 Knutsson Emelie a (Joh Ni) 2140
8 LORD PHOTO v 5 Andersson Malin a (Fal Bo) 2140
9 MIDSUMMER SURPRISE s 6 Lähdekorpi Maija a (Årm Je)a 2140
10 HOT STAR* (AT) v 7 Svensson Åsa a (Lug Co) 2140
8.Rennen:
PRINT ONE LOPPET
1:A PRIS 40 000 kr 1640 A
1 PINOCCHIO H.J.* (DK) h 4 Thomsen Henrik 1640
2 ASTON MARTIN D.E. (DE) v 6 Söderström Carlos (Gra In)a 1640
3 ORGANIC VALUE v 7 Uhrberg Thomas (Rob Di) 1640
4 CLASSIC MAN h 4 Kolgjini Adrian (Kol Lu) 1640
5 NEVADA F.H.* (DK) h 6 Juul Steen (Chr BR)a 1640
6 DEFI'S HOPE v 12 Lindblad Niklas (Åke So)a 1640
7 NIMBLE D.K.* (DK) h 6 Kjaersgaard Preben 1640
8 PATER PONTUS v 7 Lövgren Joakim 1640
9 ALWOOD v 5 Takter Johnny (Läh Ka) 1640
10 ONYX KNICK v 6 Ingves Peter (Fag Ma)a 1640
11 SANSSOUCI* (AT) h 7 Haugstad Kenneth (Red Ma) 1640
12 MIDSUMMER KING v 6 Sjunnesson Jörgen (Elf Mi) 1640
lg arena